Sıkıldım Alelade yurttaşın gündemine bir atımlık barut atma denemesi…
18 Tem 09

1 Ay Gideyim Lütfen

Saat 1:44'de S-Ak tarafından yazılmış

Sanırım hayatımda ilk kez bu kadar bunalıyorum. Şimdiye kadar hep başkaları sıkılırdı, “insan neden bu kadar sıkılır ki, dalga mı geçiyorlar acaba” derdim. Yıllardır girdiğim sınavlar, ileride gireceğim sınavlar, iş görüşmeleri, iş stresleri hepsi birden birleşti ve bir anda üzerime yıkıldı sanki.

Her şeyi geride bırakıp, şu yaşadığım yeri 1 aylığına terk etmek istiyorum. Geldiğimde 1-2 hafta alışamam belki, sonra dönerim normale. Ama herşeyiyle bırakıp gideyim, alabildiğim kadar para alayım yanıma. 1 ay boyunca buradaki kimseyi arayıp sormayayım, kimseden de telefon gelmesin. Plan program olmasın, çıkayım yola. Eski arkadaşlarımı bulayım, onlarla zaman geçireyim biraz. Sonra sahile gidip içerim belki. Yıkık dökük bir pansiyonda sıcak suyu akmayan bir yerde olurum herhalde.

Bir kaç tane içince gaza gelirim belki, yeni insanlarla tanışırım. Onlarla otururuz sahilde. Ertesi gün de şarap içeriz. Üç gün kaldıktan sonra çıkarım başka bir şehre giderim.

Yeter ki şu yaşadığım yerden uzaklaşayım sadece 1 ay. Aklımda okul da olmasın, staj da olmasın, iş düşüncesi de olmasın. Sadece akşam yiyeceğim yemek olsun o 1 ay boyunca, daha ne.

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , , , , , , , , ,

1 yorum yazılmış

  1. korona demiş ki:

    1 ay olmasa da 3-5 gün gidiyorsun sonunda. umarım iyi gelir toparlanırsın, özliycem seni.. umarım dediğin gibi tren de devrilmez :p

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: