İntihar için son derece klas bir yol Sıkıldım
09 Tem 09

Yıllık Yazısı

Saat 21:52'de S-Ak tarafından yazılmış

Çevremdekiler yavaş yavaş mezun oluyor. Bir kısmı liseden, bir kısmı üniversiteden ama son 1-2 yıldır çok fazla mezuniyet gördüm ve önümüzdeki 2 yıl boyunca herkesin lise ya da üniversite mezuniyetini göreceğim sanırım. Bir arkadaşla da aylar öncesinden konusu geçmişti. Yıllık yazısı yazayım demiştim, o da kabul etmişti. Bu gece son teslim tarihiymiş, aylardır vaktim olmasına rağmen onu da son güne bıraktım tabi. Ortalama 100 kelimelik bir şeyler yazarsam uygun olurmuş. Bugün akşama doğru onu yazdım ve buraya da koymak istedim. Ne işe yarayacak bilinmez ama belki yıllık yazacak başkaları için bir fikir oluşturur. (Hadilen!)

Genel olarak tanıştığım günden bugüne kısa kısa anı anlatmış gibi oldum yazıda. Başkaları tümünü anlayamayacak olsa da, bir çok güzel hatırayı barındırabildiği için herkese benzer şeyler yazılmasını tavsiye ediyorum. Bu da o yazı:

“Muhtar, muhtar” diyerek yanaştı sinsice, “bu emotikonları da ekle” dedi utanmadan. WetBluePhobia oluşturan şahsın torpiliyle katıldı konuşmaya, ardından İstanbul’da ani bir karar sonucu telefon etmesiyle başladı “seviyeli” birlikteliğimiz. Pek sever Haydarpaşa’da şafak vakti beni beklerken ağaç olmayı, arkamdan su dökmeyi daha çok sever ama. Evlere şenlik bir abiye (ağabey) sahip ayrıca. O evde ve Moda’da çay bahçesindeki muhabbetleri unutmam mümkün değil. Misafire zorla su aldırılan bir evi nasıl unutabilirim ki zaten. (Abisinin) çalıştığı büro da müthişti. Kargo yerine moleküler transportasyonu şu anda kullanabilsek her hafta çibörek yollayacağım, yesin büyüsün konserlerde ezilme tehlikesi geçirmesin diye. Tavlada olduğu gibi hayatında da şans hep yanında olsun.
Fırlama

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , , , , , , , , , ,

5 yorum yazılmış

 1. OkYaNuS demiş ki:

  Way be pıtırcıkla aynı zamanda mezun oluyoruz=)

 2. bigo demiş ki:

  Demek olur da İzmir’e gelirsem beni yalnız bırakıcaksın ha? Vay anasını… Kısmet tabi bunlar hep =P

 3. S-Ak demiş ki:

  pıtırcık olduğunu nasıl anladın ya? :p

 4. Ariesman demiş ki:

  benim hiç yıllığım olmadı, belki üniversitede de olmayacak, olmasa da dert değil ama keşke olsa yahu… hoş olmaz mı? :)

 5. korona demiş ki:

  hoş olur bencede; ama arkadaşların fakülte yıllığına katılma kendi aramızda yapalım derlerse sakın inanma. dost tavsiyesi :p

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: