İzmir’den Giresun’a… Hayaller…
18 Eyl 07

Söz verdiğim gibi…

16 Ağustos itibariyle resmen Anadolu Ü. Hukuk F. öğrencisi oldum. Evet, istedim ve başardım. Kaydımı almaya gittim eski okuluma, sağolsunlar kolaylık da gösterdiler ve iki yıldır taşıdığım kimliğimi de bırakarak, karşılığında diplomamı alarak ayrıldım oradan. Ağlamaklı gülmekli bir haldeydim, yüzüm fazlasıyla beyaz ve donuktu. Soğuk terler döküyordum. 60 saat içinde sadece 4-5 saat uyumuştum ve iki kere Eskişehir-İstanbul arasında seyahat etmiştim. Eve geldiğimde her yer badana boya olunca, gece 12′ye kadar her yeri toparlamak, en azından yatakları hazırlamak gerekti. Onu da yaptım, üstüne 12 saatlik bir sakin uykuyla. Bir gün sonrasında da nahoş bir durum başıma geldi gene. Acı tatlı hepsinin de üstesinden geldim alimallah. Fazla açmıyorum çünkü artık “Yeni Hayat”a sayfa açmaktayım, üzücü eski olayları tarihin tozlu sayfalarının arasına karıştırmaktayım. 4 Eylül’de kaydoldum,gece Serhanlarda kaldım (klasik ev arkadaşı gibiydik lan=P ). Yeni okulumda güzel bir atmosfer yakaladım, dilerim bu mezun olana kadar hatta ömrüm boyunca sürer. Artık yeni doğmuş bebek gibi değil ama 20 yaşında birçok şeye sıfırdan başlamış bir genç olarak hayatıma devam etmekteyim. Ailem, dostlarım, arkadaşlarım ve hayatımda her zaman yanımda olmasını istediklerimle beraber… =)

Öncelikle bu yazıyı yazmamı sağlayan, bana her zaman yer açan dostum kardeşim Serhan’ıma teşekkürler, hep ama hep yanımda ve benimle ol=D Ve bana bu süreçte destek olan herkese teşekkürler, büyüyorum sizinle. ;)

Sevgilerimle…

DNZ

_SON_

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , , ,

1 yorum yazılmış

  1. eLanor teLrunya demiş ki:

    ben de yolculukta dü$ünmü$tüm, abim artık yazmıyor diye, i$te sonunda yazmı$sın(= yeni hayatında ba$arıLar ve de boL $ansLar diLerim abi’m=) ne zaman ihtiyacın oLursa, izmir-giresun hattında bir karde$in var, hiç unutma ;=)

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: