Yüzümü yarına döndürmeliyim! (Bölüm 3) İçten Sesler Korosu
05 Ağu 07

Merba..

Hiç, hiç ummadığım, istemediğim şeyleri yasadım, we yaşıyoruz belki de..

son 1 belki de 2 yılımda, gayet de büyüdüğümün, gördüğümün farkındayım, öğreniyorum..ama fazla duygusal we soyut düşünen biri olarak bu dönem problemlerimi ağır yasamaktan hiç hoşnut değilim..

yalnız bunu yazarken bile gözlerim doluyor zor tutuyorum kendimi ama alıştım ağlamaya, alıştım incilerimle yaşamaya..

nerden nereye geldiğimi kendim de ölçebilirim. kimleri tanıdım kimlerle oldum, neleri öğrendim neleri kaybettim, ya da neler beni kaybetti?..kalmışım zaten, 3 tane bütüm war geçemessem snıf tekrarı..nedenlerini en azından neden çalışmadığımı da biliyorum ya neyse;) okuldaki arkadaşlarla iletişim anlayışsızlığım war, beni tam anlamıyla anlayan biri olduğunu düşünmüyorum, çok basit düşünüyorlar ya da ben çok derin düşünüyorum.

Ewet insan basen ihtiyacı olanı çok uzaklarda bulurmuş..=)

– Haklısın boşwer, her zaman yaptığın gibi, unutu gitsin değmez belki de, ağla, ağla yüreğin ıslansın biraz, düşün düşün de yorulsun beynin, uyu uyu belki de bir ruyadır hepsi, ya da uyan be güzelim, uyan elindeyse..

-Aynalara bak, haykır haykır tüm olanları, söyle içinde kalanları, kır dök işe yaramasa bile, bağır son nefesinle, yaz, yaz evet anlat herşeyi..

ama susma, susma be ey insan, söylenmemiş kalmasın içinde..Eriyip gitme..Şuan hıçkıra hıçkıra harfleri bile zor görerek yazıyorsam bunları, wardır derinde bir acım/acılarım..

weda hoş bişi deil, hiç deil heleki istemeyerek ayrılıyorsan, bir seçimse bu, ewet..Lanet etsem dünyaya, bu dostluk nasıl nasıl bozulur? bu sewgiler nasıl silinmek zorunda kalır?

HAYAT NEDEN BÖYLEDİR ??? !!!! …

çok şey war içimde, acım war, nefretim belki de, isyanım war, sewgim war, incilerim war, hep war..hep birikiyor evet..

NEDEN bazen wirgülü bile atmadan NOKTA koymak zorunda kalırız ki?Elden bişi gelmiyor ya hani, GELEMİYOR ya, işte çekip gitmek o zmn istiyor cnm, OLMAMIŞ bir yere, OLMAMIŞÇASINA….

yapamıyorum, konuşmadan anlaması gereknler war yüreğimde, özlediklerim war, zor zor şeyler war, alışmak gereknler war…

yine akıyor gözlerim, yine özledim, yine üzgün we çaresizim..Yine yalnızım, yine uyumak, ya da uyanmak istiyorum…

NEDEN ?…

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , ,

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: