adam 2 DinLe Beni
26 Tem 07

Kısa Bilgiler

Saat 20:56'de emre tarafından yazılmış

İsmi Athal +Wolfa kelimelerinin birleşmesinden oluşuyordu. Masaya oturduktan sonra tam 7 kez masaya vurur, suyu 7 yudumda içer, 7 sayısının bulunduğu tarihlerde gerçekleşen olaylara özel ilgi gösterirmiş. 7 kez ölülün eşiğinden dönmesi ise işe şaşkınlık katmaktadır.

Vicdan olgusunun tamamen bir yahudi icadı olduğunu savunmuş ve akademisyenlerin vermiş olduğu bilgileri ve araştırmalarını hiç önemsemememiştir. Ünlü “masa sohbetleri” yaptığı zamanlarda kadim dünyadan ve gizli görülmeyen güçlerden bahsetmek onun için büyük bir hazmış.

Hayatı boyunca et yememiş ve et yiyenlere “kadavra çiğneyicileri” demiştir. Tarot kartları arasındaki kartı ay kartıdır ve bu kart aslında onun ölene kadar yapacağı işleri özetler nitelikler taşımaktadır. İlginçtir ki bu kart tam 7 evre içermektedir.

Bu kişinin 7. yerleşim alanı bir zamanlar Lenin’in de kaldığı bir 34 numaralı ve bir terziye ait olan ev olacaktır. (dikkat 3+4=7).

Kendi ailesini ve geçmişini hiçbir zaman açıklamayan ve bunların araştırılması sürekli olarak önleyen bu kişi zamanında ülke anayasasız olarak yönetilmiş; onun ağzından çıkan herşey yasa olarak kabul edilmiştir. Bu kişi Adolf Hitlerdir.

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , , , , ,

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: