22 Temmuz 2007 seçiminden çıkarılabilecek birkaç kıssadan hisse* adam 1
25 Tem 07

hitler ve garip hikayesi

Saat 18:03'de emre tarafından yazılmış

slm sayın okuyucular. ben bir akademisyenim ve bir kemancıyım. yaklaşık 18 yıldır bu çalgı ile beraber eğitim görüp üniversitede eğitim veriyorum. ancak hayatımda çok ve büyük diyebilceğimiz bir değişiklik yaptım ve günde 360 sayfa kitap okumaya başladım evet tam 360 sayfa…bu 288 olmuyor ya da 450′yi bulmuyor. net olarak 360 sayfa okuyor ve uyuyorum… sanıyorum yazının başlığı olan hitlerden bahsetmek zamanı gelmiştir.

Hitler alman ordusunda hiçkimsenin dikkatini çekmeyen, ilk başlarda müzik ve şiirle ilgilenmiş ancak daha sonra yağlı boya üzerine çalışmıştır. aradan geçen zamanda hiç aşık olmamış ve herhangi bir kadına ilgi duymamıştır.

birgün hitlerin daha doğrusu çeklerin, almanların ve hatta dünyanın gidişini değiştirecek olan adam R. VON SEBOTENDROFF ortaya çıkar. bu adam alman asıllı bir türktür ve hitlerin arkasında bulunan ve onu yöneten bir adamdır. bir diktatör daha onbaşı iken (adolf hitler) birden bire alman işçi partisinin başına geçiyor, seçmenleri 3 milyondan fazla bir sayıya ulaşıyor ve almanyaya hükmetmeye başlıyor. burada kadim dünya dediğimiz ya da daha net açıklamak gerekirse büyü ve simyacılık hatta hipnoz yetenekleri devreye giriyor. sayıların tılsımları ile ilgilenen hitler aynı zamanda bir türk müslüman geleneği olan kurşun döktürme olayına çok ilgi duymuş ve bunu arada bir kendine uygulatırmış.

hipnoz olayına gelecek olursak, eski kayıtlar incelendiğinde ve izlendiğinde hitler konuşurken bir kişinin dahi konuşmadığını ve izleyenlerin gözlerini ondan ayıramadığı görülmektedir. hitlerin burada kullandığı el, kol, yüz ve vücud mimikleri ile insanları hipnoz ettiği iddaları mevcuttur ve bu iddalara katılmamak elde değil. (*bu kayıtları izlemenizi tavsiye ederim*)kurt lakabını kullanan ve bunu hiç bırakmayan hitlerin gücünü sebotendroff ve bazı gizli kurumlardan aldığı iddaaları diz boyu… hal böyle olunca insan şimdiki dünya liderlerinin arkasında kimler olduğunu ve hangi gizli kurumnlarla iç içe olduğunu düşünmeden edemiyor… saygılarımla…

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , , , , , ,

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: