MELEK eski apartman
18 Tem 07

bir süredir düşünüyordum bu konuyla ilgili bir şeyler karalamayı, aslında şu anda çok da müsait olmasam da artık bir şeyler karalayayım diyorum. 15 yıl falan diyor da, saydım az önce 14 yıl bitmiş. 14 yılı birlikte devirmişim deniz’le. gerçi ilkokulda sürekli muhabbetim yoktu, ortaokulda da var sayılmazdı pek yine aynı sınıfta olmamıza rağmen. her şeyi protesto falan ederdi, küserdi, gülerdik eğlenirdik biz de. şimdi anlatıyoruz da, yine eğleniyoruz. :)
liseye geçtik bizim okullar farklı, ilk yıl hazırlık, e teknoloji de şimdiki gibi değil o zaman, dedim oh be kurtuldum şu adamdan ya diye. ama ne mümkün, lise 1 olduk dershanede yine karşıma çıktı. lise 1′de mecburen görüştük öyle geçti, 2 ve 3′te de çok sık görüşmedik dershaneler falan farklıydı, öss zamanları falan filan. üniversiteye girdik, benim sayısaldan aldığım puanı bu eleman da eşit ağırlıktan almış, yuh dedik. neyse bu gitti istanbul’a, yine arada bir görüşüyoruz tabi, doğal olarak öyle olması gerekiyor zaten. :P neyse birinci yılını bitirdi bu genç üniversitede, geldi yazın takıldık ettik, ikinci yıl geldi, eylüle-ekim oldu adam geldi “bir şey diyeceğim ama şu anda kimse bilmiyor, duymasın da mümkünse” falan dedi, “duymaz tabi olm noldu ki” şeklinde bir cevap vemişimdir herhalde…
okulu bırakıp tekrar sınava girme niyetim var falan dedi bana, konuştuk ettik, bir kaç hafta sonra herşeyini toparlamış, dershane işlerini halletmiş, yeniden öss’ye hazırlanan bir genç çıktı karşıma. ilk zamanlarda daha az görüştük ettik, yine de çoktu ama. :P sonra aralık geldi ocak geldi, ocak sonları, şubat başları geldi. hoba. tarif edilemez mutluluğumun kaynağının kaynağı oldu. :) ;)
sonralardan benim arkadaşlarla falan kaynaşmaya başladı, kurtulamadık valla. şimdi 14 mü 15 mi ne o kadar yıl geçmiş işte, hayatımda en uzun süreli ve en sık görüştüğüm insan sanırım. çocukluk arkadaşları falan var, iyiler hoşlar ama koptuk bayaca ne yazık ki. son zamanlarda biraz manyadı yalnız, söyleyelim de kendine çeki düzen versin biraz. :p
ha bir de geçen gün arabanın altına atıyordu beni, unutmuş değilim. :P
öyle duygusal bir şey olmadı ama işte… iyidir hoştur deniz. :)

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , , , , ,

2 yorum yazılmış

  1. S-Ak demiş ki:

    biraz daha duygusal bir şeyler yazacaktım aslında. içine de uzun yıllar önce kullandığımız hatıra defterimden deniz’e ait kısmı da ekleyecektim. sonra baktım ki yer vermemişim ben o defterin hiç bir yerinde deniz’e. yer verdiklerimin çoğu da yok olup gitmişler fakat.

  2. Ariesman demiş ki:

    İyi ki de o anı defterinde yer almamışım,uzun uzun yıllar birlikte olmamızın anahtarı da burada galiba… :D

    Ben bu adamı çok seviyorum ya. Bana her gün yeni bir şeyler katıyor,yeni keşifler yaptırıyor,dünümü bugünümü yarınımı anlatıyor.=)

    Süpersin sen Serhan. ;) Nice 14.-15. yıllar devirmek üzere… Hep böyle kal,hep cana yakın,hep bana yakın.=D

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: