yaklaşan ölüm Wind of Change :P
18 Haz 07

Beddua

Saat 0:07'de februata tarafından yazılmış

İçimden hiç yazı yazmak gelmiyor aslına bakarsak. Yazı yazmaya küstüm, aynen ailem moda tasarım okumama izin vermediğinde, çizim yapmaya küstüğüm gibi…Açıkçası yazmaktan, yazdıkça yazmaktan, içimi dökmekten, kısacası kendimden korkuyorum. Biliyorum hayat dolu mutlu mesut sonuna simililer koyabileceğim şen şakrak cümleler kuramayacağım. Ve itiraf ediyorum ki her gün yakınlarıma kötüyüm demekten de, artık kötü olmamdan sıkılan insanlara polyannacılık oynamaktan da olabildiğince bıktım…Evet itiraf ediyorum feminizmin ateşli savunucusu febru aslında savunmasız, çaresiz küçücük bir kız çocuğu…
Nasıl geldim ben bu hale düşünüyorum da, zamanında öss mi, hayatımın bir dönemini mahveden bir erkekti. Evet küçüktüm insanlara güveniyordum o zamanlar. Hayatımın ilk büyük hayalkırıklığını,ölümden dönüşümü,intikamın tadını onunla öğrendim ben. Evet kötü şeyler yaşadım ama şükrediyorum karşıma çıktığı için. Sayesinde çok şey öğrendim.Büyüdüm, en azından öyle sandım. Sonra elimde bıçakla intiharın eşiğindeyken hayata bağlayan; hastalanıp öleceğimi düşündüğümde beni ellerimden tutan başka bir erkek oldu 3 sene sonra… Akabinde bütün yaşama sevincimin amına koyan, hayatımı zindan eden de bu kişiydi…Ve şimdi büyüdüm derken kalkıp bana “defol ufaklık” dedi. Evet evet aynen bu cümleyi kurabildi benim için… Onun için katlandığım onca şeye rağmen bana yanındakilere artistlik taslamak adına “tiksiniyorum senden” dedi. Düşünüorum da ne boktan bi laf bu tiksiniyorum. Söylenişi bile tiksinç 8)
Neyse ne demiş febru başka bi günlükte :

“hayatımda koLay beddua eden biri deiLimdir. edersem de tutar. aLLah ikisinin de beLasını wersin. tanrı görüor tanrı biLior ne de oLsa… biLdigi gibi de etsin. benden aLdıgı ahLarLa mutLu oLamasın. benciL miyim _? deiLim. aiLeme soktugum, sayesinde ew kızı oLdugum haLde bnm hayatımın 2 senesini piç ettikten sonra bir açıkLama dahi yapmadan siktr oLup gitmeyi biLen , aLdığı bedduaLarLa göt gibi ortada kaLmayı da biLsin. ewet tekrar söyLüyorum. aLLah beLasını wersin.

sewio muyum ? hayır! ben bu insanı sewmemiştim ; bnm sewdigim kişi de o zmnLar da çok eskiLerde kaLdı. şimdi hayatımdan sktrsin we herşeyiyLe gitsin. çük kadar beynini kendi egosunu tatmin edebiLmek için bana Laf sokmaya caLısmaya adayacagına gitsin kendine daha önce yaptıgı gibi “dişlek” sewgiLi adayları buLsun netten. bakaLım gerçekte buLabiLecekmisin … efendi ; ) soL eLİne mahkum kaLacaksın …”

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: