Hepimiz Ermeni miyiz? – Milliyet babam ve oglum – ek$i sözlük
27 May 07

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=10569869

oğlan: hanım kızımızın ve arkadaşlarının “hoş çocuk” ifadesi ile tanımladığı 19-20 yaşlarında bir er kişidir. kot üstüne dar bir tişört giyer, saçlarını kısa tutar ve her sabah bir kilo jöle ile dikleştirir. iq’su 80 civarında gezinmektedir. siyasete bulaşmaz, kitap okumaz, “okumak lazım” denilince “işim olmaz entel dantel mevzularıyla” der. ekşın filmlerinden hoşlanır. fanatik kualalumpurspor * taraftarıdır. namusuna çok düşkündür, annesine küfredilirse affetmez. kelebek taşır, silahlara meraklıdır, iddaa oynar, iki ayda bir geneleve gider. club dinler arabeske meyleder. en büyük zevki son ses müzik açıp babasının doğan görünümlü şahini ile akrobatik hareketler yapmaktır.

kız: görünmesi gerektiği gibi görünen, konuşması gerektiği gibi konuşan biridir. topuklar, dar bir kot, üstüne body, kocaman halka küpeler… kral tv’ye bolca sms atar. cep telefonu gizli hayranlardan gelen arabesk aşk mesajları ile doludur. zeki olmadığını düşünür ve bundan dert yanar. okumaz, araştırmaz, sorgulamaz, bir evi olsun ister, bir de içmeyen kocası. dostluk onun için mahallede kimin daha “hoş çocuk” olduğunu tartışırken aynı fikirde olabilmektir. babasından çok korkar, geceleri yalan söylemeden çıkamaz.

bu ikisi bir kafede kesişirler *. bir kaç hafta mesajlaşırlar, sonra ilişkilerine bir isim koyarlar *. kız “onunla biz farklıyız” modundadır, oğlan ise arayışlarını sürdürmekte ve kızı, verme ihtimali çerçevesinde cepte tutmaktadır.

oğlan her fırsatta kızı boş bir eve atmaya çalışmakta, kız kendini ağırdan satarak nadiren bu çabalara karşılık vermektedir. öpüşür koklaşırlar uzun uzun. oğlan, öncesinde “bu sefer kesin sikicem abi” şeklinde arkadaşları ile paylaştığı bir ev buluşması esnasında bombayı patlatır ve kızı çözer;

- bak ben erkeğim ve ihtiyaçlarım var!

kız, oğlanın bu fevkalade yerinde tespiti karşısında donar kalır ve teslim olur, ya da tespit falan hikayedir ama bu “hoş çocuk”u kaçırmak istemez. amma ve lakin kız bekaretini vermekten korkmaktadır. oğlanın çözümü ise hazırdır. anal seks!

- acır mı ki?
- acımaz, acımaz, merak etme sen.

acır, feci acır hemde, ama kız dayanır, idare eder. oğlan çarçabuk boşalır, pek mutludur, skor yapmıştır haliyle. hemen koşup kankalarına “abi öyle bir .iktim ki artık o kadar olur” demek için can atar. kız’ın da bir iki gün poposu acır, sonra geçer. oğlan, yaptığı skor’un getirdiği rahatlıkla kıza mesafe koyar, kız oğlana daha bir aşık olur bu nedenle. o gazla bir kaç kez daha anal ve oral seks tecrübesi yaşarlar. sonra oğlan başka birini bulur, biter. kızın hem götü hemde kalbi acır. “hayvanmışsın” der. ilerleyen dönemlerde “erkeklerin tek düşündüğü sekstir” konseptli genellemeler yapmaya başlar. oğlan ise “filancanın bilmemnesi var ya abi, hah işte onu .iktim ben” şeklinde beyanatlar verir.

kız ailesi vasıtası ile tanıştığı nişanlısına “hiç sevgilim olmadı” der.
oğlan da en az ona “götten veren” o kız kadar bakire biriyle evlenir.

olaylar gelişir…
(blackdog, 11.02.2007 23:25 ~ 12.02.2007 19:44)

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , , , , , , , , , ,

1 yorum yazılmış

  1. hayret demiş ki:

    kör bakirelik takıntısına güzel bi hikaye beğendim

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: