Yeni başlangıçlar… Dostluk
26 Eki 06

yazmak…

Saat 13:20'de OkYaNuS tarafından yazılmış

Üstte de gözüme gözüme parlayan “Yazı yazın” yazısı olmasa işim daha kolay olurdu belki.. Zaten ne yazacağımı, daha ziyade ne yazmak istediğimi bilemez bir haldeyken bir de gözümün ona takılması hoş bir durum gibi durmuyor burdan bakıldığında.. Uzun zamandır pek sevgili günlük sahibinin yazmam için baskı yapması bir yana ondan da önemlisi uzun zamandır gerçekten birşeyler yazmak istememe rağmen tam olarak ne yazacağımı bilememek, ilham perisinin asla gelmemesi, uzun zamandır yazmıyor olmak sebepleriyle ancak uğrayabildim buraya… Kelimelerim kifayetsiz mi kalıyor ne diye düşünmemeye çalışarak zaten başlığında bile “yazmak” yazan (:p) bu yazıda(!) bu kelimeyi ne kadar çok tekrarladığımı fark etmemle olay iyice çıkmaza giriyor sanırım. Muhtemelen buraya kadar bile okunmacağını düşündüğüm bu yazıya neden devam ediyorum öyleyse sorusu hala okumaktan sıkılmamış kişilerin aklına gelmiştir diye düşündüğümden hemen cevabını verme gereği duyuyorum. Çünkü uzun zamandır yazmadım ve artık silkinip kalemime yapışan tozları bir atmalıyım=) Uzun zamandır yazmamamın sebeplerine gelince, bazen dar vakitlere sığdırdığım koca bir hayata rağmen kelimelerimin klostrofobisi tuttu bu dapdaracık anlarda, bazen yazdıklarımın içinde kaybolduğumu ve daha kötüsü beraberimde bir kaç hasara daha yol açtığımı fark ettim, bazense sayfalarca yazıp ’saçmalıktan ibaret’ olduğunu düşündüğüm nice yazımı çöpe atıp kendimi şiirlerin o dingin satırlarına attım… Orhan Pamuk vari anlamsız ve simgelere boğulmanın sınırlarında gezinen bu yazıyı artık sonlandırmak istiyorum zira her an nobel alıp ortalığı ayağa kaldırabilirim (:D). Kıssadan hisse bu yazıyı saymam yine yazarım =)

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , , , ,

10 yorum yazılmış

 1. S.Ak demiş ki:

  ben okudum apla. :) ben de saymam yazıyı yenisini isteriz. :P

 2. Elminster demiş ki:

  Ben de okudum… Mal mıyım neyim…

 3. bigoudi demiş ki:

  o diil de ben niye okudum :P

 4. S.Ak demiş ki:

  okuyanlar okumayanlara okutsun. :P

 5. Dark Master demiş ki:

  bende okudum.(bu bende okudum, neyse artık)nedense zevkle okudum vede hoşuma gitti.bir tane daha…

 6. KuNTiZ demiş ki:

  abla sen ne yazdin öle ya :)

 7. Merque demiş ki:

  Bunu saymıyoruz yine bekleriz :P Bu sitede okuduum ilk yazı daha dorusu gözüme çarpan ilk yazı olduu için okuduum ilk yazı :P

 8. okyanus demiş ki:

  Ehehe ilginç yorumlar gelmiş yeni görüyorum bir kısmını, teşekkürler yine yazarım tabi de şiir yazmak daha kolay geliyor nedense ya hep bir yerde şiirselleşiyorum denemelerde..

 9. eLanor teLrunya demiş ki:

  romantikLik başa beLa :P

 10. okyanus demiş ki:

  Yoksa melankoli mi desek =D

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: