Aşk? Yeni başlangıçlar…
24 Eki 06

Artık iyice şaşırmaya başladım ben ya.. Bayram geldi mi büyüklere ziyarete gidilir, oturulur, konuşulur falan.. Bu bayram başımda 2 velet oturdum yan odada.. İlkokula giden bi bıdık bana gelip; büyük anneanne Ece’ye 10 verdi bana 20 verdi sana kaç verdi dedi. Kızım nesin sen ya, yaşın kaç başın kaç kafan nelere çalışıyor. Tamam para, harçlık hepimiz seviyoruz da, küççççücük çocuk bile para hesabı yapmaya başlamış, pek enteresan.

Bunun dili de pabuç kadar. Oyalamak için kağıttan kız kestik ettik, baktı baktı iğrenç olmuş dedi. Hüleayn delirtme beni minik yaratık! Topunuzdan nefret ediyorum zaten. Sonra boyayıp uhuladık falan, baktı uzun uzun şimdi olmuş aferin dedi. Bak sen..

Yemek masasında oturmuşlar ikisi kavga ediyorlar. Anaokuluna giden bıdıktan cırlayan bi ses : ”Babaannemin yoğurdunu bitirdin şişko!”. Öbüründen cevap : ”Mahalle karısıııııı!”. Hım. Yaşlar tahminen 6 ve 10 falan ama kavga şekline bak. Tutmasak saçını başını yolarım ağzını cart diye yırtarım diye girişecek miniğe.

Sevmiyorum çocuk mocuk, hele artık hiç sevmiyorum. Çocuksan sus konuşma delirtme beni aaaa.. Bayram falan anlamam bi daha kapatırım kendimi tuvalete.

Gizem ablaaaa o ne bu ne şu ne o niye neden var niye öyle ama ama ama… Bi soru daha soranın ağzına acı biber sürerim..

Bu arada, ben çok asabi olmuşum şimdi fark ettim.

İyi bayramlar efenim..

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , , , , ,

2 yorum yazılmış

  1. S.Ak demiş ki:

    Ahuahu, sinirliyken ne kadar da güzel olduğunu sana daha önce söylemiş miydim? Zuahua. Obez insan seni. :) :)
    Bu arada bugün de bizim eve geldiler şeker meker istemeye, zile on kere bastılar uyandım sabah sabah, bir de gelmiş “bayram harçlığı verebilir misiniz amca” diyor. Alala.

  2. -zuzu- demiş ki:

    felaket sinirli bi şahısla karşı karşıyamıyız ne (=

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: