öylesine… kadercilik anlayışı
24 Eyl 06

msn’de titreşim

Saat 16:25'de S-Ak tarafından yazılmış

msn’e zaten kıl oluyorum, 3 günde bir sorun falan çıkarıyor, bir de böyle titreşim gibi salak salak şeyler ekliyorlar programa iyice kanser oluyorum. bir kere önce muhabbete titreşimle başlayanlardan başlamak istiyorum. adam oturup selam yazmaya üşeniyor, geliyor oradaki gerzek titreşim butonuna tıklıyor, e noldu şimdi benim keyfimi bozdun sen? insan gibi selam ver de ben de düzgünce konuşayım senle, ne o öyle şimdi bunun için keyfimi bozmaya değmez en iyisi titreteyim de varsa konuşuruz havaları falan? ikincisi de muhabbetin ortasında adamın sorusuna henüz cevap vermedim diye titretenler. ulan bekle 2 dakka birazdan söylicem zaten ne gerekiyosa, sen titrettiğinde iyice kıl oluyorum, cevap da vermiyorum sonra inadına. ne vercem zaten ya, 2 dakka sabret işte nasolsa sölicem. hiç olmadı bi nokta falan koy, ne bilim orda mısın yaz bişi yaz, ne o öyle titretmeler? hiç umrumda olmaz, beklersin sıranı konuşurum, kasma kendini yani. oh be, rahatladım ya!

Bunları da sevebilirsiniz:

Etiketler: , ,

6 yorum yazılmış

 1. KuNTiZ demiş ki:

  msnde sohbete titreşimle başlamaya kızan arkadaş noktayla başlar konuşmalarına aklınızda olsun ;)

 2. absinthe demiş ki:

  sak nettin? :D

 3. Moribundus demiş ki:

  Haklısın be sonuna kadar haklısın helal.. Bide toplu konuşma yapılıyo böyle hepbir elden titreş kıpraş. Bilgisayar yesin ayvayı. Öf be.. Titretmeyin işte konuşmuyorsa kimse takmıyo işte sesini kes daha ne.. Kıpır da kıpır. Alala ya!

 4. Merque demiş ki:

  iide S.Ak sende hhep yokum dion nerden bilecem olup olmadıını selam yazıom sora titreşim yazıom üşengeçlik etmede yokum yerşne varım yaz bir kerede sen :P :D

 5. S.Ak demiş ki:

  olm ne alakası var titreşimle. varsam cevap veririm zaten, yoksam titretsen de yokumdur yani. :)

 6. Merque demiş ki:

  olabilir ama sonuçta şöleki dur ya bi sebep bulcam :P
  buldum galiba :D olunca VARIM die yaz o zaman :D

Yorum yaz

Aşağıdaki formu doldurarak misafir olarak da yorum yazabilirsiniz fakat üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Misafirler için yorum yazma paneli: